SPRZEDAŻ PROJEKTÓW GOTOWYCH

Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi biurami architektonicznymi  zajmującymi  się tworzeniem i sprzedażą projektów gotowych. Firma BLOKUS może Państwu zaoferować bardzo szeroki wybór gotowych projektów. 

 

Dlaczego warto u nas kupić projekt?

Szeroki wybór  projektów.

W ofercie naszej firmy jest ponad 8 000 projektów! Baza stale się powiększa - na bieżąco wprowadzamy nowe projekty kolejnych biur projektowych, z którymi rozpoczynamy współpracę.

Cena bez prowizji.

Ceny projektów w naszej ofercie są zgodne z cennikiem macierzystych biur projektowych. Nie pobieramy żadnych prowizji.

Promocje

Kupując projekt za naszym pośrednictwem macie Państwo dostęp do wszystkich aktualnych akcji promocyjnych prowadzonych przez macierzyste biura projektowe.

Architekt doradzi

Nasi doświadczeni Projektanci są stale do Państwa dyspozycji. Korzystając z usług naszej firmy możecie Państwo bezpłatnie uzyskać cenne porady dotyczące wyboru projektu.

Zachęcamy do osobistego odwiedzania naszego biura w Piasecznie. Nasi projektanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Korzystne rabaty

Decydując się na zakup projektu gotowego za naszym pośrednictwem, gwarantujecie sobie 15% rabatu na wykonanie adaptacji i projektu zagospodarowania terenu!

Kompleksowa obsługa inwestycji

 

1. Wybór i zamówienie projektu.

W menu z lewej strony zamieściliśmy  spis biur projektowych, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Ich łączna oferta to ponad 8000 projektów gotowych. Po kliknięciu nazwy wybranej firmy następuje automatyczne przekierowanie na jej stronę, gdzie mogą Państwo przeglądać projekty z oferowanych kolekcji.

Po wybraniu właściwego projektu mogą Państwo zamówić go u nas: osobiście - w siedzibie firmy przy ul. Puławskiej 34/6 w Piasecznie, bądź telefonicznie - pod numerem telefonu 502-957-995 lub mailowo: biuro@blokus.com.pl

2. Odbiór projektu i forma płatności.

Wybrany przez Państwa projekt zostanie dostarczony w ciągu kilku - kilkunastu dni pocztą priorytetową na adres naszego biura projektowego, gdzie mogą Państwo osobiście go odebrać. Nie są Państwo obciążani kosztami przygotowania i dostarczenia przesyłki. Ceny projektów w naszej ofercie są zgodne z cennikiem macierzystych biur projektowych. Nie pobieramy żadnych prowizji

Za projekt mogą Państwo zapłacić:

  • przelewem na konto - przed odbiorem osobistym projektu (projekt wydawany jest po zaksięgowaniu wpłaty na konto);
  • gotówką - przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy.

Decydując się na zakup projektu gotowego za naszym pośrednictwem, gwarantujemy Państwu 15% rabatu na wykonanie adaptacji i projektu zagospodarowania terenu.

 

ADAPTACJE PROJEKTÓW

Wykonujemy typowe adaptacje oraz nanosimy zmiany w projektach gotowych.

Jeśli wybrany projekt nie do końca spełnia Państwa oczekiwania, możemy wprowadzić w nim pewne modyfikacje.  W przypadku, gdy zakres tych zmian jest duży bądź dotyczy elementów budynku, których weryfikacja nie została dopuszczona przez autorów projektu gotowego, naniesienie zmian może okazać się nieopłacalne – warto wtedy zastanowić się nad projektem indywidualnym.  Zanim więc zdecydują się państwo na zakup gotowego projektu i jego adaptację, zapraszamy na konsultację  w naszym biurze. Architekt wspólnie z Państwem przeanalizuje czy wybrany projekt jest zgodny z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub z zapisami decyzji o warunkach zabudowy i pomoże podjąć właściwą decyzję.

W ramach programu EXPERT BUDOWY oferujemy także bezpłatne doradztwo techniczne dla osób zainteresowanych budowaniem w systemie YTONG i SILKA. Udzielamy rabatów na zakup materiałów budowlanych YTONG i SILKA.